ReformA Nail Systems

ReformA Nail Systems

درباره ریفورما

ریفورما – ریفورما صرفا مواد با کیفیت ممتاز برای مدلسازی ناخن های مصنوعی نیست بلکه ترکیبی از محلولهای آماده است که به کسب و کارهای شما کمک می کند در مدت زمان کوتاهی هزاران مشتری جدید به دست آورید.
همواره کالاهایی وجود داشته و وجود خواهند داشت که بر اساس اصولی نظیر “این کالا قبل از وجود داشته است پس چرا ما نباید چیزی شبیه آن را بسازیم و پولی به دست آوریم” ایجاد شده اند. عموماً، محصولات اینچنینی صرفاً کپی های محصولات شناخته شده با اندکی اصلاحات بدون هیچ تغییری در نتیجه نهایی هستند. و تنها آن چیزهایی که در اصل بصورت ایده‌آل طراحی شده باشند میتوانند به حالت ایده‌آل نزدیک‌تر شوند.
ریفورما- نام محصولات ما به صورت کامل منعکس کننده رویکرد تیم ما برای ایجاد خط محصولات جدید برای ناخن های ایده آل است. ما تصمیم گرفتیم این ترکیب از مواد باکیفیت عالی، خدمات پشتیبانی و آموزش کامل را ایجاد کنیم که هیچ کجای دیگری در دنیا وجود ندارد.
20 متخصص بسیار حرفه‌ای و ۱۹۰ هنرمند معمولی جهت ناخن در آزمایش تقریباً 3000 نمونه از محصولات در ۱۶ ماه اخیر شرکت کرده اند. بر اساس آمارها از هر 90 نمونه 1 نمونه با لوگوی ریفورما وارده کانتینر شد. ما بهترین چیزهایی را که آزمایش کرده ایم برای شما انتخاب کرده ایم و امروزه می توانیم با اطمینان ادعا کنیم که بیش از ۹۸ درصد محصولات ارائه شده توسط تولیدکنندگان دیگر تا به حال نمی توانند با کیفیت مواد تحت علامت تجاری ریفورما رقابت کنند.
ما خواسته ها و تمایلات بیش از ۳ هزار هنرمند از آلمان، لهستان، یونان، ایتالیا، اسپانیا، روسیه و اکراین را مورد بررسی قرار داده ایم که به ما میگویند جنبه های ارتباطی، پشتیبانی اطلاعات، فرآیند فروش، آموزش، بسته بندی و محصولات ایده آل باید چگونه باشد. ما هرگز فرآیند بهبود را متوقف نمی‌کنیم.
ریفورما به شما پیشنهاد می دهد به خانواده ما بپیوندید و همه مزایایی که با ما به آنها دست پیدا خواهید کرد را چک کنید:
با کیفیت ترین محصولات ریفورما برای مدلسازی ناخن‌های مصنوعی و اکستنشن مژه.
بیش از ۲۲ برنامه آموزشی- از دوره های پایه گرفته تا برنامه های آموزشی انحصاری
توانایی آموزش دیدن به صورت انفرادی توسط با تجربه ترین آموزش دهندگان ناخن در دنیا
توصیه ها و پشتیبانی مشاوره آزاد در صورتی که شما تصمیم به افتتاح کسب و کار خود جهت فروش و آموزش داشته باشد
برنامه وفاداری
گزاره های خاص و فروش های منظم