نماینده رسمی محصولات پوستی رجووی

rejuvi

درباره برند رجوی

شرکت میهن خواهان نماینده رسمی محصولات پوستی رجووی در ایران می باشد.

آزمایشگاه رجووی در ۱۹۸۸ توسط دکتر وید چنگ که یک بیوشیمیست مشهور و برجسته در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بود تاسیس شد. دکتر چنگ سابقه گسترده‌ای در چندین رشته از جمله بیوشیمی، داروشناسی، مهندسی شیمی و گیاه شناسی دارد. این تیم با همکاری نزدیک با دکتر آرتور فرست که یک سم¬شناس مشهور و استاد دانشگاه استنفورد است خط درمان حرفه ای رجووی، خط محصول مراقبت های خانگی رجووی، خط رجووی پلاس بوتانیکال و خط مراقبت از مو و ضدپیری رجوویل را ایجاد کردند.

شرکت آزمایشگاه رجووی یک آزمایشگاه آرایشی بهداشتی یکپارچه با قابلیت تحقیق مستمر، ساخت و تولید است. شرکت آزمایشگاه رجووی با ترکیب بیوشیمی پیشرفته، آخرین تحقیقات در زمینه پوست شناسی، گیاهشناسی طبیعی و شیمی آرایشی بهداشتی مدرن رویکرد هم افزای منحصر به فردی در دنیای آرایشی بهداشتی ارائه کرده و پیشرفته‌ترین محصولات جوانسازی مو و پوست بدن را امروزه در دسترس قرار داده است.

فلسفه رجووی هم افزایی، تمرکز رجووی جوانسازی و معیار رجووی عملکرد است. دکتر وید چنگ مدیر اجرایی ارشد و دکترای بیوشیمی از دانشگاه کالیفرنیا (دیویس)؛ فوق لیسانس شیمی آلی و تحلیلی از دانشگاه سانفرانسیسکو است. وی استاد مشاور دانشگاه تحقیقاتی یوروتکنیکال است که بیش از ۱۰۰ مقاله منتشر کرده است.

محصولات برند رجووی را از نماینده رسمی محصولات پوستی رجووی بخواهید:

برخی محصولات تاتو رجووی که از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند شامل: قطره تاتو ریموور رجوی، سوپر سوتینگ رجوی، اسکار ژل رجوی، ژل ترمیم دور چشم رجووی و … می باشند.

ژل ترمیم دور چشم رجووی

کرم سوپر سوتینگ رجووی

اسکار ژل رجووی

قطره تاتو ریموور رجووی

برای مشاوره و خرید به واتساپ ما پیام دهید

و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید